چهارمحال و بختياري مهياي اعزام زائران اربعين حسيني مي‌شود

کد خبر: 191529 تاریخ انتشار: 1402/03/19 14:52:19
نمایش: 1388
اخبار
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به فعاليت کميته هاي ستاد اربعين استان، گفت: هريک از کميته ‌ها فعال شده و در راستاي برگزاري هرچه بهتر اين راهپيمايي عظيم برنامه‌هاي خود را ارائه مي‌دهد.
به گزارش روابط عمومي استانداري چهارمحال و بختياري، محسن حسين ميرزايي در ستاد اربعين استان اظهار  داشت: باتوجه به جنگ تمام عيار دشمن عليه ارزشهاي ديني و اعتقادي ما مي‌طلبد که برنامه‌هاي ارزشي خود را جدي‌تر، محکم‌ و قوي‌تري اجرا کنيم.

وي اربعين را بزرگترين حرکت نمادين اجتماعي پس از حج دانست و گفت: آنان که به عشق امام حسين(ع) و شهداي هشت سال دفاع مقدس در اين مسير قدم گذاشته‌اند، اين راه را ترک نخواهند کرد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري  تصريح کرد: با کاهش ويروس کرونا امسال با استقبال بيشتري از سوي زائرين مواجه خواهيم بود لذا بايد اهتمام لازم براي ارائه آموزش‌هاي لازم به مردم صورت گيرد.

حسين ميرزايي با تاکيد بر اطلاع رساني به موقع گفت: ستاد اربعين امسال برنامه‌ريزي لازم را براي اقشار مختلف اعم از جمله دانشگاهيان، دانشجويان، فرهنگيان و دانش آموزاني که تمايل دارند در راهپيمايي عظيم اربعين شرکت کنند، فراهم سازد.

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/03