صيانت از راي مردم بعنوان امانت مورد توجه مجريان انتخابات قرار گيرد

کد خبر: 191699 تاریخ انتشار: 1402/04/07 15:24:28
نمایش: 1578
اخبار
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري، راي مردم را حق الناس و امانت عنوان کرد و گفت: صيانت از راي مردم سرلوحه کار مجريان انتخابات در استان قرار گيرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري ، محسن حسين ميرزايي روز چهارشنبه در پايان ششمين نشست ستاد انتخابات اين استان اظهار داشت: جلسات ستاد انتخابات استان بطور مستمر و هفتگي با حضور اعضاي ستاد در حال برگزاري است.
وي ادامه داد: امروز نيز ششمين جلسه ستاد انتخابات استان برگزار شد و در اين جلسه در خصوص کسب آمادگي هاي لازم براي برگزاري انتخابات طبق جدول زمانبندي مشخص شده بحثو تبادل نظر شد.
رييس ستاد انتخابات چهارمحال و بختياري تصريح کرد: همچنين در اين نشست در مورد آمادگي هاي فني و زيرساخت هاي مورد نياز براي see انتخابات گفت و گو شد و مسئولان کميته ها گزارشي از اقدامات صورت گرفته و برنامه هاي پيش رو ارائه کردند.
حسين ميرزايي يادآور شد: يکي از برنامه هاي که در ستاد انتخابات استان بصورت تخصصي در دست پيگيري است، اينست که در هر جلسه ستاد فرمانداران هر حوزه انتخابيه حضور پيدا مي کنند و بصورت مفصل در خصوص شهرستان مربوطه گزارش ارائه مي دهند و نيازهاي خود را به کميته هاي مختلف اعلام و مسئولان کميته ها نيز نقطه نظرات خود در مورد شهرستانها. ا بيان مي کنند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه در ششمين نشست ستاد انتخابات استان فرمانداران اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ حضور داشتند، اظهار داشت: در اين نشست تحليل کاملي از وضعيت انتخابات شهرستان خود و نيازهاي موجود را ارائه دادند و همچنين در خصوص آمادگي شهرستانهاي مربوطه توضيحاتي عنوان کردند.
حسين ميرزايي افزود: نکته مهمي که در اين جلسه مورد تاکيد قرار گرفت اين موضوع بود که تمام عوامل برگزار کننده انتخابات با بي طرفي کامل از راي مردم که حق الماس است پاسداري نموده و يک انتخابات سالم، پرشور و نشاط و حداکثري برگزار شود.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/03