چهارمحال و بختياري آماده برگزاري جشن بزرگ غدير شد

کد خبر: 191716 تاریخ انتشار: 1402/04/11
نمایش: 1305
اخبار
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري از آمادگي اين استان براي برگزاري جشن بزرگ عيد غيرخم در تمامي نقاط اين استان خبر داد و گفت: همه دستگاه‌ها در اين خصوص مشارکت و هم افزايي کنند.

محسن حسين‌ميرزايي روز يکشنبه در نشست هماهنگي برگزاري جشن‌هاي غدير در چهارمحال و بختياري اظهار داشت: بايد اطلاع رساني گسترده در خصوص برگزاري جشن عيد غدير در استان انجام گيرد و رسانه ها و صدا و سيما در اين خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.

وي ادامه داد: امسال جشن روز عيد غدير باشکوه تر و پرشور تر از سالهاي گذشته در تمامي شهرها و روستاهاي استان برگزار مي شود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه بازسازي حادثه غدير در شهرها و روستاهاي استان در دستور کار قرار دارد، تصريح کرد: برنامه محوري امسال برگزاري جشن در خيابان کاشاني است.

 

حسين ميرزايي با اشاره به اجراي برنامه‌ محوري و اصلي چهارمحال و بختياري در بلوار آيت‌الله کاشاني شهرکرد افزود: مي طلبد در اين خصوص فضاسازي مناسبي از سوي کسبه و ادارات و بانک ها انجام گيرد.

وي خاطرنشان کرد: دستگاه‌هاي اجرايي و شرکت‌هاي خدمات‌رسان استان برنامه‌هاي و محتواهاي غدير را در سربرگ نامه‌هاي اداري درج کنند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري بافزود: شرکت پخش فرآورده‌هاي نفتي چهارمحال و بختياري سيلندرهاي گاز مايع مورد نياز برگزاري برنامه‌هاي مرتبط با جشن غدير شهرکرد را تامين مي‌کند و شرکت اب منطقه اي آب معدني مورد نياز و شرکت ابفا آب موردنياز براي پخت غذا را در اختيار موکب‌ها قرار دهند.

حسين‌ميرزايي به برگزاري ۲۰۰ موکل در خيابان آيت‌الله کاشاني شهرکرد ويژه جشن غدير امسال اشاره و تاکيد کرد: نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري کنترل ترافيک، تامين امنيت و بهبود عبور و مرور در مناطق مختلف استان همزمان با جشن غدير را بر عهده دارند.

 

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/03