استقرار موکب هاي جشن بزرگ غدير در خيابان کاشاني

کد خبر: 191720 تاریخ انتشار: 1402/04/12 10:51:55
نمایش: 323
اخبار
دبير ستاد مردمي جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي چهارمحال و بختياري با اشاره به فراهم کردن بسترهاي لازم براي برگزاري جشن بزرگ عيد غدير در شهرکرد، گفت: در خيابان کاشاني در چهارنقطه موکب ها و قرارگاه‌ها مستقر مي شود.

حجت‌الاسلام عابدين کاظمي‌نيا در جلسه هماهنگي برگزاري جشن عيد غدير که در سالن شهيد مرداني استانداري برگزاري شد، تصريح کرد: برنامه‌هاي متنوعي براي برگزاري جشن غدير در مناطق مختلف استان به‌ويژه بلوار آيت‌الله کاشاني شهرکرد پيش‌بيني شده است.

وي به تمرکز برنامه‌هاي مرتبط با جشن غدير شهرکرد در چهار نقطه از بلوار آيت‌الله کاشاني اشاره و تصريح کرد: بانک‌هاي عامل و دستگاه‌هاي اجرايي چهارمحال و بختياري براي برگزاري مطلوب اين برنامه همکاري و جوايز ارزنده‌اي را براي بخش‌هاي مختلف آن اختصاص دهند.

وي يادآور شد: از ساعت ۱۶ برنامه جشن غدير در بلوار آيت‌الله کاشاني شهرکرد آغاز، مردم از ۱۷:۳۰ به‌سمت چهارراه هواپيمايي هدايت و ساعت ۱۸ در چهارراه دولت (استانداري) حاضر مي‌شوند و تا ساعت ۲۴ ادامه دارد.

دبير ستاد مردمي جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: اطعام مردم در کنار تبيين فرهنگ غدير در روايات توصيه شده است از همين ور نه تنها تلاش مي شود در کنار جشن هاي عيد غدير فرهنگ امامت و ولايت را بيش از پيش تبيين کنيم بلکه در تلاشسم تا از شرکت کنندگان بخوبي پديرايي شود.

کاظمي نيا خاطرنشان کرد: براي کودکان هم جشن بادکنک ها پيش بيني شده است و بعد از نماز مغرب و عشا جنگ شادي در نظر گرفته شده است.

 

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/03