لزومي مردمي کردن اجراي امور براي پيشبرد برنامه‌ها

کد خبر: 191835 تاریخ انتشار: 1402/04/26 14:50:51
نمایش: 1266
اخبار
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري، مردمي کردن اجراي امور را از سياست‌هاي محوري دولت سيزدهم عنوان کرد و گفت: اين مهم در استان به جد پيگيري مي‌شود و تاکنون نتايج مطلوبي به همراه داشته است.
محسين حسين ميرزايي روز دوشنبه در کارگروه اجتماعي و فرهنگي استان افزود: تجربه ثابت کرده هرکجا مردم حضور فعالي داشته‌ و در اجرا و پيشبرد برنامه‌ها مشارکت کرده‌اند، برنامه ها به نحو مطلوبي پيش رفته است و به توفيقات خوبي دست يافته‌ايم.

وي ادامه داد: نمونه اجراي برنامه‌هاي مردمي موفق، برگزاري جشن عيد غدير بود که با استقبال و همراهي بينظير مردم استان به ويژه در خيابان کاشاني شهرکرد مواجه شد و بي‌شک در ايام سوگواري ماه محرم و صفر نيز چنين همراهي و مشارکتي را شاهد خواهيم بود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري در ادامه به برنامه‌هاي پيش بيني شده در کارگروه فرهنگي و اجتماعي استان اشاره کرد و گفت: يکي از مطالبات جدي مردم استان ارتقاي کيفيت نان است که در اين خصوص برنامه‌هاي نظارتي درنظر گرفته شده است.

حسين ميرزايي افزود: حفظ سلامت مردم اولويت اول مسئولان است و در همين راستا در خصوص نظارت بر ارتقاي کيفيت نان نظارت‌ها تشديد مي‌شود.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/03