مقدمات اعزام زائران اربعين حسيني از چهارمحال و بختياري فراهم شد

کد خبر: 191856 تاریخ انتشار: 1402/04/28 20:22:39
نمایش: 1293
اخبار
اعضاي ستاد هماهنگي برگزاري راهپيمايي اربعين حسيني چهارمحال و بختياري در نشست روز چهارشنبه اين ستاد براي اعزام زائران از اين استان هماهنگي لازم را ايجاد و مقدمات را فراهم کردند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري در اين نشست اظهار داشت: بسياري از ملزومات و امکانات لازم براي حمل و نقل و ميزباني از زائران اربعين حسيني در مسير راهپيمايي و در کشور عراق فراهم شده است.

محسن حسين‌ميرزايي ادامه داد: آب آشاميدني، دارو، ژنراتورهاي گاز، گاز مايع، دستگاه يخ‌ساز و تانکرهاي آبرسان از سوي دستگاه‌هاي اجرايي و موکب‌ها تامين شده و ساير نيازمندي‌ها نيز در ادامه با جلب مشارکت‌هاي مردمي و همچنين کمک دستگاه‌هاي اجرايي فراهم مي‌شود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري تصريح کرد: تمام تلاش اعضاي ستاد بر اين است که امسال خدماتي مطلوب‌تر و باکيفيت‌تر به زائران اربعين حسيني ارائه دهيم.

حسين‌ميرزايي آماده‌سازي زائرسراي استان در مسير راهپيمايي اربعين را نيز موضوع مهمي عنوان کرد و گفت: تلاش مي‌شود زائرسرا براي خدمات‌رساني در ايام اربعين حسيني امسال آماده شود.

وي يادآور شد: براي بهره‌گيري از فضاي معنوي زيارت اربعين و همچنين رعايت نکات بهداشتي و ملزومات سفر نيز برنامه‌هاي تبييني و آگاهي‌بخش از رسانه‌ها اطلاع‌رساني مي‌شود.

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/03